ii-wojewodzki-konkurs-plastyczny-dla-swietlic-szkolnych-189498.jpg

"Lap book - zwierzęta lasów równikowych"

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w II edycji konkursu plastycznego dla dzieci korzystających ze świetlic szkolnych: "Lap book - zwierzęta lasów równikowych". W tym roku konkurs został objęty Honorowym Patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty.

W poprzednim roku szkolnym tematem prac konkursowych były zwierzęta wodne, natomiast w tym roku zdecydowaliśmy się na zwierzęta lasów równikowych. Takie lasy odznaczają się niezwykle bogatą fauną, dlatego liczymy na ciekawe i różnorodne prace.

Czym jest lap book?

To złożony arkusz papieru przypominający teczkę ze skrzydełkami otwieranymi na boki i z przyklejonymi wewnątrz karteczkami z informacjami, ciekawostkami oraz ilustracjami na dany temat. Ograniczeniem tego, co znajdzie się w środku, jest jedynie Wasza wyobraźnia i kreatywność. Mogą to być: wykresy, zagadki, rysunki, a nawet elementy składane lub ruchome (otwierane koperty, obrotowe koła) itd.

Zasady konkursu oraz wszystkie szczegóły dostępne w załączniku.