Zielona Szkoła w klasie 4a i 4b. 😃
Dzisiaj klasy 4 rozpoczęły trzydniową wycieczkę szkolną w Drzewinie. Dzieci wzięły udział w zabawach i grach integracyjnych oraz miały okazję zjechać z górki w kuli Zorbing. Przed nami jeszcze dyskoteka. 🪩 😃

Dzień drugi wycieczki klas 4 do Drzewiny.
Dzisiaj uczniowie mieli okazję poznać tajniki radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Uczyli się budowania schronień, maskowania w terenie, pokonywania niedostępnych terenów oraz budowania paleniska i rozpalanie ognia bez użycia zapałek. Odbyły się też różne zabawy z wodą. Wieczorem było ognisko oraz zabawa „Flagi”. Dzieciom bardzo się ten dzień podobał.

Ostatni dzień wycieczki klas 4 do Drzewiny.
Dzisiaj dzieci wzięły udział w imprezię na orientację InO, podczas której poznali zasady, jak posługiwać się mapą i kompasem oraz szukali w lesie ukrytych punktów kontrolnych. Było to bardzo ciekawe zajęcie integracyjne, ponieważ uczniowie wspólnie musieli rozwiązywać problemy i zadania.
Po obiedzie było jeszcze trochę czasu na wspólne zabawy.