27 lutego 2020 roku w naszej szkole odbył się V Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Logiczna Matematyka”, który został objęty Honorowym Patronatem Gdańskiego Kuratora Oświaty. Do zmagań przystąpiły po trzy osoby z 52 szkół województwa pomorskiego, wyłonione w etapie szkolnym, co dało w sumie 156 uczestników. Naszą szkołę reprezentowali: Filip W. z klasy 8a oraz Laura i Maciej z klasy 6a.

Uczniowie w czasie 60 minut mieli do rozwiązania 10 zadań logicznych. Każdy uczestnik konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom oraz długopis.

Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na stronie szkoły w czwartek 5 marca 2020 r. o godzinie 8:00.

Wręczenie nagród zwycięzcom odbędzie się 12 marca 2020 roku o godzinie 13:00.

Wszystkim uczniom oraz ich nauczycielom serdecznie dziękujemy za przybycie.

Podziękowania kierujemy również do rodziców uczniów z klas 6b i 7b za przygotowanie przepysznych ciast oraz naszych uczniów z klas 7a i 7b za pomoc w przygotowaniach do konkursu i organizacji dzisiejszego dnia.

Katarzyna Dąbrowska

Jolanta Dajuk