Dziś w naszej szkole odbyła się kolejna edycja corocznego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie „ Jestem bezpieczny na ulicy” dla dzieci 6-letnich . Konkurs objęty jest honorowym patronatem Pomorskiego Kuratorium Oświaty i na stale wpisał się w kalendarium naszych działań . W tym roku wzięło w nim udział 6 trzyosobowych drużyn. Uczestnicy turnieju brali udział w wielu konkurencjach . Zadaniem dzieci było między innymi rozwiązywanie zagadek, udzielanie odpowiedzi na pytania z zakresu podstawowych zasad bezpieczeństwa. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwało jury w składzie przedstawicieli Straży Miejskiej w Gdańsku .
Zwycięzcami turnieju zostały dzieci z Przedszkola nr 49, Drugie miejsce przypadło grupie z Przedszkola nr 62, a trzecie dzieciom z Przedszkola nr 57. Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju i Komendzie Straży Miejskiej w Gdańsku.