7 czerwca po raz ostatni spotkaliśmy się na warsztatach, na których dokonaliśmy podsumowania naszej dotychczasowej pracy w ramach „Szkoły Różnorodności”. Był czas na pytania, refleksje oraz spostrzeżenia, które pojawiły się w wyniku naszych cyklicznych spotkań i poruszanych na nich tematów. Chcieliśmy również w jakiś sposób podzielić się zdobytą wiedzą i przemyśleniami , w związku z czym pracowaliśmy także nad plakatami, dzięki którym inni uczniowie naszej szkoły mogą zapoznać się z naszą działalnością w ramach tego projektu. Oczywiście i tym razem nie zabrakło ciekawego gościa – odwiedziła nas bowiem Oksana, repatriantka z Uzbekistanu, dzięki której dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy na temat tego kraju i jego kultury.