Dziękujemy za liczny udział w naszym konkursie.

Szczególną znajomością zagadnień związanych z Sejmem Wielkim wykazali się:

• Maksymilian Kamiński V b,
  • Kasia Krynicka V b,
  • Paweł Karczewski VI a,
  • Jakub Porzuczek VI a.

Uczniowie ci uzyskali maksymalną ilość punktów. Brawo!

Gorąco gratulujemy wszystkim uczestnikom nasze zabawy konkursowej.

Zapraszamy Was do udziału w konkursie historycznym dotyczącym uchwalenia Konstytucji 3 maja.

Wszystkich uczniów zainteresowanych historią naszej Ojczyzny oraz znaczeniem Konstytucji w życiu narodu i jej wpływem na współczesne życie polityczne, zachęcamy do poszerzania wiedzy i udziału w konkursie. W tym szczególnym okresie chcemy abyście swym licznym udziałem uczcili rocznicę tego wielkiego wydarzenia historycznego.

Zasady przesyłania odpowiedzi:

1. Skopiuj KARTĘ KONKURSOWĄ.
  2. W ramce wpisz swoje imię i nazwisko oraz klasę.
  3. W odpowiedzi do zadania  od 1 do 15 zaznamy tylko jedną literę oznaczającą wybraną literę.
  4. Odpowiedzi do kolejnych zadań (od 16 do 19) wpisujemy w odpowiednie pola w kolumnie po prawej stronie karty.
  5. Gdy nie możesz wydrukować karty, proszę wpisywać odpowiedzi na kartce.

Na przykład:
 22-a, co oznacza, że gdyby było pytanie 22, to według Ciebie poprawna odpowiedź znajduje się w punkcie a.

1. Następnie skopiowaną (np. sfotografowaną) kartę prześlij na adres: a.wojcik@sp77.edu.gdansk.pl
  2. Termin przesłania odpowiedzi – 4 maja (poniedziałek).