UWAGA!

Dnia 07.06. rusza rejestracja na szczepienie przeciwko Covid-19 osób, które ukończyły 12 rok życia. Szczepionka Comirnaty firmy Pfizer została dopuszczona przez Europejską Agencję Leków do szczepienia osób w wieku 12 lat i starszych, a pozytywny efekt szczepień populacyjnych już dzisiaj jest widoczny w znacznie zmniejszonej liczbie zachorowań.

W związku z powyższym pragniemy zaprosić Uczniów na szczepienia, które odbywają się w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym- Centrum Sportu GUMed przy ul. Dębinki 21 w Gdańsku.

Celem zapisu na szczepienie należy podać Imię, Nazwisko, PESEL i numer telefonu Ucznia, a także numer telefonu do prawnego opiekuna oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Informujemy, że informacja o możliwości szczepienia w naszym punkcie jest skierowania również do Rodzin Uczniów i pracowników Szkoły.

Informacje na temat Punktu Szczepień Uniwersyteckie Centrum Kliniczne- Centrum Sportu GUMed:

Pozostajemy do Państwa dyspozycji i z chęcią odpowiemy na pytania, które można kierować na adres

szczepienia.covid@uck.gda.pl

Pozdrawiamy serdecznie