Krótki instruktaż dla rodziców dzieci młodszych, jak radzić sobie z trudnymi pytaniami i emocjami dziecka. Zapraszamy do lektury.

e'BOOK na dole strony.

Zespół Psychologiczno- Pedagogiczny SP 77

Ministerstwo przygotowało ZDALNE LEKCJE. Warto skorzystać.

Centralna Komisja Egzaminacyjna przygotowała pakiet materiałów dla 8-klasistów. Codziennie o 9:00 nowe zadania z polskiego, matematyki i angielskiego, o 15:00 - rozwiązania! Zapraszamy już od jutra, 16 marca na stronę

www.cke.gov.pl

#egzaminósmoklasisty

komunikat-e-podreczniki-183088.jpg

Pamiętaj, e’podręczniki to doskonałe uzupełnienie podręczników papierowych. Są dostępne dla każdego ucznia. Można korzystać z nich w domu na komputerze, tablecie czy smartfonie.

E-PODRĘCZNIKI

Szanowni Państwo! w ślad za wiadomością przekazaną podczas konferencji przez Ministra Edukacji Narodowej, informujemy, że od jutra szkoła przez kolejne dwa dni organizuje wyłącznie zajęcia opiekuńcze. Od poniedziałku (16 marca) MEN zawiesza na okres dwóch tygodni wszystkie rodzaje zajęć w szkołach (w tym zajęcia opiekuńcze).

W DNIACH 12 I 13 MARCA POSIŁKI SĄ PRZYGOTOWYWANE I WYDAWANE WYŁĄCZNIE DZIECIOM UCZESTNICZĄCYM W ZAJĘCIACH OPIEKUŃCZYCH