Uczniowie naszej szkoły mogą korzystać z mobilnych wersji  legitymacji szkolnych. Dzięki specjalnej aplikacji uczniowie mogą mieć ten dokument w telefonie komórkowym lub innym urządzeniu mobilnym.

Proces wydawania i aktywowania Legitymacji

1. Pobranie, wypełnienie i złożenie w sekretariacie szkoły  wniosku  o wydanie mLegitymacji

2. Przesłanie zdjęcia  ucznia mailem  na adres k.dabrowska@sp77.edu.gdansk.pl  (wymagany format JPG lub JPEG maksymalny rozmiar zdjęcia 5 MB)

3. Wprowadzenie  przez szkołę danych  ucznia oraz wygenerowanie  w Systemie mDokumenty do wydawania mLegitymacji  kodu QR, kodu aktywacyjnego i przekazanie  ich rodzicowi