21 listopada po raz kolejny w naszej szkole będziemy obchodzić Dzień Tumbo, czyli dzień solidarności z dziećmi i młodzieżą w żałobie. W tym dniu odbędzie się kiermasz ciast przygotowanych przez rodziców naszych uczniów. Cały dochód ze sprzedaży przekazany zostanie do puszki Fundacji Hospicyjnej, z przeznaczeniem na pomoc materialną i psychologiczną dla Osieroconych Dzieci.

Bardzo prosimy, aby uczniowie w tym dniu przyszli do szkoły ubrani na pomarańczowo. Jest to symboliczne nawiązanie do koloru Słonika Tumbo.

Nasi wolontariusze już zabrali się za przygotowania do Dnia Tumbo i wycinają pomarańczowe słoniki. Słoniki te otrzyma od nas każdy uczeń, nauczyciel, pracownik szkoły oraz rodzic, który tego dnia odwiedzi szkołę na znak solidarności z dziećmi i młodzieżą w żałobie.

Koordynatorzy akcji w szkole:

Katarzyna Dąbrowska

Agnieszka Kowalczyk