Drodzy Rodzice,
z radością informujemy, że zabawki zakupione z okazji Dnia Dziecka zostały sfinansowane ze środków zebranych podczas piątkowego festynu z okazji Dnia Dziecka.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, organizatorom oraz osobom zaangażowanym w przygotowanie wydarzenia. Dzięki Państwa obecności i wsparciu udało się wzbogacić wyposażenie o nowe zabawki, które z pewnością sprawią dzieciom wiele radości.
Dziękujemy za wspólne tworzenie tak wspaniałej społeczności! 
Drodzy Uczniowie,
z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam dużo uśmiechu, radości, spełnienia marzeń i samych pięknych chwil. Wszystkiego najlepszego! 
Zachęcamy Was również do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu podczas przerw. Od dzisiaj możecie korzystać ze sprzętu zakupionego dla Was z pieniędzy zebranych podczas festynu z okazji Waszego święta. 
Dzięki zebranym środkom możemy cieszyć się nowymi zabawkami i wspaniale spędzać czas na szkolnym podwórku. 



