Serdecznie zapraszamy uczniów klas IV – VI do udziału w szkolnym konkursie fotograficzno- plastycznym pod hasłem „Bądźmy po stronie przyrody, dbajmy o nasze wody”.
Konkurs organizowany jest w ramach realizowanego w naszej szkole projektu edukacyjnego „Aktywni Błękitni”.

Celem  konkursu jest między innymi rozbudzanie świadomości  zagadnieniami kultury ekologicznej, propagowanie wiedzy z zakresu ochrony środowiska, w tym zagadnień związanych z ochroną wód . Konkurs ma ponadto na celu rozwijanie umiejętności obserwacji  środowiska wodnego i upowszechnienie nawyków dotyczących gospodarowania wodą.

Prace konkursowe  nawiązujące do tematyki ochrony wód, należy wykonać w jednej z wymienionych poniżej form:

- zdjęcie w formacie nie mniejszym niż 18 x 24 cm

- rysunek lub plakat na sztywnym kartonie (brystol), w formacie nie mniejszym niż A4, (technika dowolna)

Wszystkie prace konkursowe należy podpisać na odwrocie (imię, nazwisko, klasa) i dostarczyć do p. Magdy Nestorowicz lub Agnieszki Kowalczyk.

Termin dostarczania prac: 25.03.2020r.

Wyniki konkursu: 31.03.2020r.

Liczymy na Waszą kreatywność !!! Do wygrania wspaniałe nagrody książkowe!!!