Kampania Bitki literackie przeprowadzona przez uczniów klasy Va zwyciężyła w kategorii 9-14 lat. Jury tak uzasadniło swój werdykt: "za pomysł, jakość stworzonych materiałów, przygotowanie i grę aktorską uczniów i uczennic. Za uśmiech i poczucie, że wymyślanie i przygotowywanie kampanii było dla nich świetną zabawą". Bardzo dziękujemy Jury za docenienie naszej pracy i wszystkim przyjaciołom Bitek za wsparcie tej inicjatywy na portalach społecznościowych - to dzięki Wam dotarliśmy do ponad 5000 odbiorców!

Bitki literackie pokazały niezwykły potencjał tkwiący w uczniach naszej szkoły - umiejętność doskonałej współpracy pomimo rywalizacji, świetnej organizacji pracy własnej i grupowej, fantastyczne wyczucie oczekiwań odbiorców, zdolności wokalne, aktorskie, ale przede wszystkim miłość do książek. Mamy wspaniałe dzieci!

koordynator projektu Lucyna Rojek