Drużyna reprezentująca naszą szkołę w trójboju lekkoatletycznym, po zdobyciu Mistrzostwa Gdańska, wystartowała w Mistrzostwach Województwa. Wystartowało 12 zespołów. Zawody odbyły się 07.06.2019. na stadionie w Redzie. Niewiele chłopcom zabrakło do medalu. Ostatecznie zajęli "najgorsze" IV miejsce zdobywając 502 pkt. Drużyna z trzeciego miejsca zebrała 511 pkt.

Nie dla wszystkich w tym dniu zakończyła się przygoda z lekkoatletyką. Trener reprezentacji powiatu gdańskiego powołał na zawody indywidualne rangi wojewódzkiej organizowane przez Polski Związek Lekkoatletyki dwóch naszych uczniów. W dniu 11.06.2019. na stadionie Gdańskiego Zespołu Schronisk i Sportu Szkolnego Tomasz Tudies wywalczył tytuł Mistrza Województwa Pomorskiego w biegu na 60 m. Natomiast brązowy medal wywalczył w rzucie piłeczką palantową Piotrek Kot rzucając 35,5m. Ogromne gratulacje dla chłopaków!