Szanowni Państwo!

Zachęcamy wszystkich do głosowania na projekt budowy profesjonalnego pola do gry w minigolfa na terenie naszej szkoły. Głosować mogą wszyscy, nawet DZIECI. Każdy może oddać 5 głosów.

Głosujemy do 23 września. DZIELNICA - ŻABIANKA - TYSIĄCLECIE, PROJEKT NR 5!!!

Razem możemy zrobić bardzo dużo, sprawmy, że nasza szkoła będzie jeszcze lepsza i piękniejsza!

Profesjonalne pole do gry w minigolfa dla rekreacji i sportu
Minigolf to ciekawa forma sportu i rekreacji dla całej rodziny, która cieszy się coraz większą popularnością na całym świecie. Projekt budowy minigolfa zakłada stworzenie 18 pól do gry o różnych stopniach trudności. Pola zostaną wykonane zgodnie z wytycznymi Światowej Federacji Minigolfa, co pozwoli na zorganizowanie zawodów na szczeblu krajowym i międzynarodowym. Projekt zostanie zrealizowany przy Szkole Podstawowej nr 77 w Gdańsku, dzięki czemu uczniowie będą mogli również korzystać z niego podczas lekcji wychowania fizycznego.

Gra w minigolfa może wspomóc rozwój dzieci, młodzieży, osób niepełnosprawnych i starszych:
- buduje relacje i pozwala na wspólne spędzaniu czasu
- pozwala na zdrową sportową rywalizację
- ćwiczy koncentrację i panowanie nad emocjami
- wspiera rozwój fizyczny i sprzyja regularnej aktywności.

Warto wiedzieć, że jedyny trójmiejski Minigolf w Sopocie zostanie wkrótce zlikwidowany, a więc Żabianka może być godnym następcą.

Zapraszam do oddawania głosów,
Magdalena Szyłejko