polkolonie-zimowe-akcja-zima-497894.jpg

Półkolonie zimowe organizowane przez naszą szkołę

Drugiego dnia udaliśmy się spacerem do kina na bajkę “Ekipa z Dżungli. Misja Ratunkowa". Przeżywaliśmy nie lada emocje, czy dzielnym zwierzętom uda się ocalić przyrodę przed niebezpiecznym złoczyńcą. Po południu mieliśmy zajęcia warsztatowe i przygotowywaliśmy własne maski karnawałowe.

Już środa, trzeci dzień półkolonii za nami. Dzisiaj przyszedł czas na Magiczne Eksperymenty. Zrobiliśmy slime, które nie tylko pachną truskawkami czy gumą balonową, ale przede wszystkim świecą w ciemności na żółto lub niebiesko! Korzystając z uroków pogody pograliśmy na boisku i pobawiliśmy się w prawdziwy Mam Talent. Prezentowaliśmy swoje umiejętności muzyczne, taneczne, gimnastyczne, zręcznościowe, których wrażeniom nie było końca!

Czwarty dzień półkolonii nie był iluzją, tylko miejsce do którego się udaliśmy.... Przed południem zwiedziliśmy DeJa Vu Museum. Odkrywaliśmy liczne złudzenia optyczne i sztukę cyfrową. Mieliśmy w sobie tyle energii, że potem udaliśmy się na spacer po Gdańskiej Starówce.
Po powrocie do szkoły wspólnie się bawiliśmy i rozwiązywaliśmy zagadki. Dzień uważamy za naprawdę udany! 👏

Ostatni dzień półkolonii był dla nas bardzo intensywny i smaczny. Dzień rozpoczęliśmy od własnoręcznego zrobienia pizzy. W między czasie czekała na nas niespodzianka. Przybył do nas Pan Paweł "Majster Szef". Wykonaliśmy od podstaw drewnianą postać. Nieuchronnie nadszedł czas na podsumowanie całego tygodnia, rozsztrzygniecie konkursu Mam Talent, podziękowania i rozdanie wszystkim dzieciom małych upominków.
Jeszcze wspólnie pograliśmy i tak zakończyliśmy cały tydzień półkolonii zimowych Akcji Zima 2024.