Nasza szkoła uczestniczy w akcji IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej w dniu 4 października 2019 r. pod hasłem:

Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

Akcja ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogą popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.

W tym dniu wszyscy uczniowie klas 3 – 8 przystąpią do egzaminu sprawdzającego ich znajomość tabliczki mnożenia. Zostanie również wyłoniony szkolny Mistrz Tabliczki Mnożenia. Ponadto uczniowie sami staną się egzaminatorami i sprawdzą znajomość tabliczki mnożenia u rodziców i nauczycieli. Każdy, kto zda egzamin otrzyma certyfikat oraz plakietkę Eksperta Tabliczki Mnożenia.

Zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w akcji.

Więcej informacji: www.wmtday.org

Katarzyna Dąbrowska i Katarzyna Ekowska